виробництво

Виробництво

Радіаторний завод «САН ТЕХ РАЙ» – провідний в Україні виробник алюмінієвих, біметалічних і сталевих панельних радіаторів. Технологічні процеси підприємства пройшли сертифікацію в ЄС і повністю відповідають стандарту ІСО 9001: 2015 і єдиному для всіх виробників сталевих панельних радіаторів європейському стандарту EN442. Більше 30% продукції поставляється в країни зарубіжжя.

Наша компанія здійснює повний цикл виробництва алюмінієвих, біметалічних і сталевих панельних радіаторів власних ТМ «MIRADO», «DIVA», «ELEGANCE», «SAN TEH RAI», «SUMMER», «EKVATOR», «TERRA TEKNIK», «RENS», «OVI THERM». Виробничі дільниці заводу розташовані в індустріальній зоні портового міста Одеси на площі понад 25 000 м2 і оснащені новим італійським, швейцарським високотехнологічним обладнанням з високим ступенем автоматизації робочих процесів.

Сучасне обладнання дозволяє виробляти радіатори опалення ТМ «MIRADO», «DIVA», «ELEGANCE», «SAN TEH RAI», «SUMMER», «EKVATOR», «TERRA TEKNIK», «RENS», «OVI THERM» за високими європейськими стандартами і при цьому зберігати привабливу ціну для наших партнерів і клієнтів по всьому світу.

На кожному етапі виробництва суворо дотримуються технічні нормативи, що діють на території України і ЄС, виконується контроль якості продукції, що дозволять гарантувати випуск надійних радіаторів опалення з високими споживчими характеристиками.

Наша нова технологічна лінія повністю відповідає аналогічним більш раннім лініям європейських виробників «KERMI», «KORADO», «PURMO», «BUDERUS», «Ліді», «ПРАДО» і т.д. Сталеві радіатори опалення «TERRA TEKNIK», «RENS», «OVI THERM» (тип 11, тип 22, висота – 300, 500, 600 мм) виготовляються зі спеціальної високоякісної холоднокатаної сталі товщиною до 1,05 мм з низьким вмістом вуглецю, що відповідає європейським стандартам EN 10130 і EN 10131. Всі роботи зі зварювання та збирання радіаторів ведуться на повністю автоматичних італійських лініях, які передбачають контроль якості на всіх етапах виробництва.

«TERRA TEKNIK», «RENS» і «OVI THERM» – перші панельні батареї опалення, які мають друге фарбування за допомогою анафорезу, яке значно продовжує термін служби зовнішніх площин опалювального радіатора в порівнянні з іншими виробниками. Багатоступінчастий процес фарбування радіатора «TERRA Teknik» забезпечує естетичний зовнішній вигляд і гарні експлуатаційні характеристики. Поверхні мають класичну П-подібну форму для збільшення площі віддачі тепла. Після фарбування поліепоксидною емальованому фарбою «FreiLacke» (Німеччина) проходить високотемпературну сушку при 180 ° С у фарбувальній камері Gema (Швейцарія) .Іспитательное тиск – 13 бар. Робочий тиск – 10 бар. Гарантія 10 років.

При виробництві алюмінієвих і біметалічних радіаторів компанія «САН ТЕХ РАЙ» приділяє максимум уваги екологічній безпеці своєї продукції. Проби алюмінієвого сплаву, застосовуваного у виробництві, в обов’язковому порядку проходять лабораторний аналіз, який визначає хімічний склад елементів, що до нього входять. Всі радіатори проходять дві стадії нанесення лакофарбового покриття з використанням високоякісних матеріалів, які не містять формальдегідні смоли, важкі метали та інші шкідливі речовини, які могли б виділятися при нагріванні приладу.

На кожному етапі виробництва проводиться суворий контроль якості, що гарантує готовій продукції повну відповідність європейським нормативам. Тепловіддача радіаторів торгової марки «MIRADO», «TERRA Teknik» перевершує багато аналогів провідних виробників секційних і панельних радіаторів. Для збільшення терміну служби до 15-25 років і надійності алюмінієвих радіаторів застосовується унікальна технологія захисту внутрішніх поверхонь.

Сьогодні завод «САН ТЕХ РАЙ» є важливим домінуючим виробником радіаторів в своєму регіоні, і займає лідируюче місце на ринку України серед світових виробників алюмінієвих і біметалічних радіаторів опалення. Застосовуючи тільки найсучасніші технології, матеріали і стандарти виробництва, що забезпечують найвищу якість продукції, завод «САН ТЕХ РАЙ» створює продукт, який відповідає найвибагливішим українським і європейським нормам, підтверджуючи його надійність гарантією протягом 15-25 років.

Продукція «САН ТЕХ РАЙ» сертифікована відповідно до Стандарту ISO 9001: 2015, в системі ГОСТ і Технічного Регламенту ЄАЕС. Додатковою гарантією є страховка на 1 000 000 гривень.