Філософія

Філософія компанії

Наша виробнича компанія «САН ТЕХ РАЙ» особлива, і в ній працюють особливі люди, які не тільки беруть на себе відповідальність за найвищу якість, що відповідає європейським стандартам (ISO 9001-2015), але і забезпечують кращу ціну на ринку. Кожен співробітник в нашій компанії розуміє, що його дії спрямовані на створення комфортного життя тих людей, які користуються нашим товаром і послугами. Наша продукція допомагає зігрівати лікарні, дитячі садки, школи, підприємства і будинки. Ми даруємо людям комфорт і безпеку. Ми даруємо відчуття спокою. Від правильності наших дій, якості продукції часом залежить життя людей.


  Філософія компанії «САН ТЕХ РАЙ» побудована на трьох простих принципах:

цінності часу: як клієнтів, так і співробітників;

любові до справи, якою ми займаємося;

поваги до чужого бізнесу, адже саме завдяки підприємницькій ініціативі наших партнерів у нас є надійний фундамент для зростання і розвитку.


Для нас важливо, щоб партнер і клієнт розуміли: ми поділяємо їх турботи і робимо все можливе, щоб допомогти вирішити проблему найкращим чином і в найкоротші терміни. Ми віримо, що співпраця будується не тільки на торгово-грошових відносинах: нескінченно важливі самі люди, тому що за будь-яким успішним бізнесом стоїть людина, яка ризикнула його почати, – і перемогла. Саме для них: сміливих, активних і слідуючих за мрією партнерів ми і працюємо.


Місія, бачення, стратегія і цілі компанії, постійно взаємодіючи, складають стратегічний план її розвитку.
І суть стратегічного планування зводиться до відповідей на 4 питання:

  • Де ми знаходимося?
  • Куди ми хочемо потрапити?
  • Як ми цього можемо досягти?
  • Чи можемо ми це собі дозволити?


Ми знаємо відповіді на всі ці питання, тому маємо чіткий план розвитку і наш успіх гарантований. Ми віримо в те, що, якщо за щось братися, то потрібно або робити це добре, або не починати взагалі.
Щоб залишатися в лідерах, не можна розслаблятися; навпаки, необхідно ще ретельніше продумувати кожен крок, коригувати стратегію розвитку з урахуванням інтересів і потреб клієнтів. Наші сьогоднішні дії визначають, в якому статусі ми прокинемося завтра, чи зуміємо і надалі забезпечувати високу якість виробленого товару і бездоганний сервіс, зустрічаючи будь-які зміни з захопленням і натхненням.

Місія компанії «САН ТЕХ РАЙ» – це задоволення індивідуальних потреб кожної людини, яка бере участь в процесі виробництва, реалізації, інсталяції та використання нашої продукції. Ми прагнемо забезпечити наших співробітників всіма матеріальними і соціальними благами, наших комерційних партнерів – якісною інноваційною продукцією за доступною ціною, всіх наших споживачів – товарами, які будуть служити багато років і дарувати їм тепло і комфорт!
Мета нашої Компанії – завоювання лідерських позицій на ринку виробників панельних, алюмінієвих і біметалічних радіаторів України, Європи, Білорусі, Росії, Казахстану та інших країн за рахунок ефективного управління процесами, впровадження нових виробничих ліній і технологій, постійно зростаючого професіоналізму кожного співробітника.
Для компанії «САН ТЕХ РАЙ» завжди вкрай важливо виконання своїх зобов’язань. Ми дорожимо своєю репутацією і не поступаємося своїми принципами. Ми вважаємо, що надійність і виконання даних зобов’язань у бізнесі грає дуже важливу роль, і для нас має величезне фундаментальне значення те, що «САН ТЕХ РАЙ» – надійний партнер.