Європейська якість

… про якість …

Основний принцип роботи компанії «САН ТЕХ РАЙ» – це якість послуг, що надаються. Адже саме якість роботи і ніщо інше – це ознака надійності. Виробництво оснащене автоматичними лініями і є на сьогоднішній день єдиним в Україні.

Висока якість продукції досягається застосуванням новітніх технологій від провідних виробників, системою контролю якості на кожному етапі виробництва (від розплавленого металу до заводської упаковки), високою кваліфікацією персоналу, суровою відповідністю чинним стандартам (ДСТУ). Компанію сертифіковано за системою менеджменту якості ISO 9001.

… і довговічність …

«САН ТЕХ РАЙ» – перший і єдиний в Україні виробник, що випускає посекційні радіатори (4, 5, 6, 7, 8, 10, 12 секцій) в технологічній упаковці, що дозволяє встановити радіатор прямо в ній і захищає радіатор від пошкоджень на час оздоблювальних робіт.

Довговічність покриття досягається за рахунок двоступеневого фарбування методом анафорезу і електростатичного напилювання порошкової фарби з попередніми зовнішнім і внутрішнім покриттям радіатора оксидною плівкою, яка продовжує термін служби понад 30 років.

… про витрати на тепло …

Державне підприємство «Український науково-дослідний інститут спеціальних будівельних робіт», яке діє на основі Статуту про Держ. підприємство, згідно договору № 84/11 від 11.07.2011 з ТОВ «САН ТЕХ РАЙ» провело випробування радіаторів по вимірюванню їх теплової потужності. І тепер наші радіатори запротокольовані позитивним результатом на заявлені теплотехнічні характеристики. Теплова потужність наших радіаторів 205 Вт!

Чому це так важливо, запитаєте Ви? В першу чергу треба сказати, що радіатори тестують не усі виробники: тестування радіатора – процес складний, що вимагає спеціального устаткування і приміщення з певними умовами. У той же час радіатори не підлягають обов’язковій сертифікації, тому багато виробників дозволяють собі в технічній документації завищувати реальні технічні характеристики радіатора, зокрема тепловіддачу.

Для Вас важливо, у скільки обійдеться 1 Вт тепла, що віддається радіатором. Цю суму можна розрахувати наступним чином:

Вартість радіатора / Теплову потужність радіатора =? $ За 1 Вт тепла, що віддається.
Наприклад, для обігріву приміщення площею 30 м² потрібно поставити 15 секцій (при тепловому напорі Θ 70) * радіатора «MIRADO» вартістю 8 $ за секцію. Значить, 1 Вт тепла коштуватиме: 8/205 = 0,039 $. У той же час, купуючи радіатори дешевше, але з меншою тепловіддачею, Ви не зможете заощадити: знадобиться більше число секцій, для установки яких, до того ж, буде потрібно більше місця. Більш того, радіатори ТМ «MIRADO», «DIVA», «ELEGANCE», «SAN TEH RAI», «SUMMER», «EKVATOR», «TERRA TEKNIK», «RENS», «OVI THERM» стоять на 30-40% дешевше радіаторів європейського виробництва аналогічної ваги, коефіцієнта тепла і якості фарбування! Це той випадок, коли патріотом бути вигідно.

… про турботу …

Разом з тривалою гарантією якості на радіатори ТМ «MIRADO», «DIVA», «ELEGANCE», «SAN TEH RAI», «SUMMER», «EKVATOR», «TERRA TEKNIK», «RENS», «OVI THERM», при покупці яких Ви отримуєте гарантію і страховий поліс на кожен радіатор, ми надаємо висококваліфіковані консультації, зручний час роботи, а також використовуємо в роботі гнучку систему знижок, індивідуальний підхід до кожного замовлення і найкоротші терміни його виконання.

Ми дбаємо про наших кінцевих споживачах. Саме тому ми проводимо навчальні семінари для монтажників. Кожен монтажник, який пройшов у нас навчання, отримує сертифікат, що підтверджує його кваліфікацію, що дає гарантію обслуговування споживачів на високому рівні. Адже монтаж обладнання не менш важливий, ніж саме устаткування

Конструкцію радіаторів розроблено з урахуванням останніх тенденцій в галузі промислового дизайну, він естетичний і привабливий, легко впишеться в будь-який інтер’єр, тому немає необхідності закривати його шторами або декоративним екраном. Також варто відзначити, що абсолютно всі радіатори виробництва заводу «САН ТЕХ РАЙ» застраховані компанією «PZU Україна» на випадки заподіяння шкоди життю, здоров’ю або майну споживачів, що виникли внаслідок недоліків продукції.

Ми робимо все, щоб Ви отримували максимум позитивних якостей при мінімумі витрат.
Ми даруємо Вам тепло Вашого будинку: тепло, до якого Ви повертаєтеся.
Найтепліші радіатори назавжди – це актуально для кожного!