19/05/2008

Компанія «САН ТЕХ РАЙ» розпочала свою роботу.

О компании

01/02/2011

«САН ТЕХ РАЙ» – перший і єдиний в Україні виробник, що випускає по секційні алюмінієві и біметалічні радіатори (4, 5, 6, 7, 8, 10, 12 секцій) в технологічній упаковці, що дозволяє встановити радіатор прямо в ній, і захищає радіатор від пошкоджень під час оздоблювальних робіт. Довговічність покриття досягається за рахунок двоступеневого фарбування методом анафорезу і електростатичного напилювання порошкової фарби з попередніми зовнішнім і внутрішнім покриттям радіатора оксидною плівкою, яка продовжує термін служби понад 30 років.

01/02/2016

На заводі «САН ТЕХ РАЙ» почали виробляти сталевий панельний Радіатор «Terra Teknik»

Сучасний дизайн водяних каналів з кроком 33,3 мм. Конвектор приварено до водяних каналів, що забезпечує велику тепловіддачу. Верхні і бічні кришки, змонтовані в заводських умовах, надають виробу елегантний вигляд. Настінний підвіс в формі “L”, що забезпечує гнучкість монтажу (мається на увазі можливість постачання іншими типами настінних підвісів за спеціальним замовленням). Екологічний багатоступінчастий процес фарбування, що продовжує термін служби і забезпечує елегантний вигляд виробу: очищення від жиру і процес залізного фосфатування, ґрунтовка на водній основі, епоксидно-поліестерна порошкова фарба. Все це забезпечує термін експлуатації більше 20 років.

01/02/2017

На заводі «САН ТЕХ РАЙ» почали виробляти сталевий панельний Радіатор «SAN TEH RAI»

Сталеві радіатори мають хороші характеристики тепловіддачі, досить компактні і непогано вписуються в практично будь-який інтер’єр. Залежно від типу виконання є вибір між боковим та нижнім типом підключення до опалювальної системи будинку або квартири. У будинках з широкими віконними прорізами панельний радіатор перекриває холодний повітряний потік і запобігає появі протягів.

01/03/2017

На заводі «САН ТЕХ РАЙ» почали виробляти сталевий панельний Радіатор «RENS»

Найкраще співвідношення ціни та якості. Сталеві панельні радіатори цієї марки не тільки випускаються за європейськими стандартами, чому свідчить сертифікат ISO 9001-2015, а й 30% випущених радіаторів експортуються в країни Євросоюзу та інших країн далекого зарубіжжя.

01/04/2017

На заводі «САН ТЕХ РАЙ» почали виробляти Алюмінієвий Радіатор «SAN TEH RAI»

Алюмінієві радіатори «SAN TEH RAI» – полегшена універсальна версія радіаторів, можуть використовуватися в опалювальних системах житлових, громадських і промислових будівель, індивідуальних будинків, котеджів.

01/04/2017

На заводі «САН ТЕХ РАЙ» почали виробляти біметалічний Радіатор «KIRAN»

У даного радіатора найкраще співвідношення ціна / якість. Подвійна фарбування. Перший шар наноситься методом анафорезу, другий – порошкове фарбування. Розроблений спеціально для умов експлуатації в країнах СНД.